Kayıt Ol

Kayıt olun, görevler yapın ve kazanın.

Üyelik

Üyelik

Profil

Profil

Telefon numaranız hiç kimseyle paylaşılmaz.

Tamamla

Tamamla

Aşağıdaki Kullanıcı Sözleşmesi'ni okudum, kabul ediyorum.

Lütfen sitemizi kullanmadan önce Üyelik Şartlarımızı detaylıca okuyunuz. Yuksekgelir.com sitesini kullanan ve kayıt olan tüm kullanıcılarımız aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır. Diğer tüm satırlarda Yüksek Gelir site ve uygulaması “Sitemiz“ olarak, misafirler ve üyeler de “ Siz, Kullanıcı veya Üye“ olarak anılacaktır.

Sizler sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.
 

1.0 - Genel

1.1 - Sitemize kayıt olduğunuzda adınız, soyadınız, telefon numaranız gibi bilgiler talep edilecektir. Sizler, Sitemize doğru bilgileri sağlamayı ve bu bilgilerde herhangi bir değişiklik olduğunda bu değişiklikleri site üzerinden güncellemeyi kabul edersiniz. Kayıt veya bilgi güncellerken, herhangi bir kişiyi taklit veya yasal olarak kullanım yetkisi olmayan bir isim kullanılmaz.
1.2 – Sitemiz bazı görevlere ihtiyacı olan kişiler ile bunları gerçekleştirecek kişileri buluşturan bir platformdur. Dolayısıyla iki taraf arasında oluşabilecek hiçbir problemden Sitemiz sorumlu değildir. 1.3 - Sitemize kayıt olurken Sms Tercihleri otomatik Evet olarak gelir. Yani size ait olduğunu kabul ettiğiniz telefon numarası üzerinden sms alırsınız. İptal etme hakkınız mevcuttur.

 

2.0 - Ver Kazan Modeli

2.1 -Siteye üye olurken Ver-Kazan modelini seçmiş üyelerimizi ilgilendirmektedir.
2.2 -Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı, sanal zorbalık içeren, şahsı veya kurumu aşağılayacak veya herhangi bir sebepten dolayı herhangi bir şahsın veya kurumun kimliğini zedeleyecek görevler oluşturmak kesinlikle yasaktır.
2.3 - Yap-Kazan modeliyle üye olmuş yani görev yapan taraf olan üyelerimizin takibinden Sitemiz sorumlu değildir. Görev Yönelgeleri dışı herhangi bir aktivite olduğunda ilgili kişiler bize destek üzerinden bildirirse kullanıcı site üzerinden uzaklaştırılır. Eğer 3.4 maddesinde yer alan aktivitelerden herhangi biri gerçekleştirildiyse, şahsın veya kurumun ilgili kişiyle husumetini mahkemeye taşıması halinde bize gelen yazılı dilekçeyle kişinin bilgileri SADECE RESMİ KURUMLARA iletilir.
 

3.0 Yap Kazan Modeli

3.1 - Siteye üye olurken Yap-Kazan modelini seçmiş üyelerimizi ilgilendirmektedir.
3.2 - Yüksek Gelir sitesi Yap-Kazan modeli üzerinden üye olan herkes site üzerindeki aktivitelerinden şahsı sorumludur.
3.3 - Görev yaparken firmaların veya kişilerin kimliğini zedeleyecek tavırlar sergilemek ve görev yönelgelerinin dışında hareket etmek yasaktır. Bu tür davranışlarda Yüksek Gelir veya Ver-Kazan modeli ile üye olmuş Kullanıcılarımız şahsı ilgili kurumlara şikayet etme hakkına sahiptir.

Zaten üye misiniz? Giriş Yapın
Ana Sayfaya dönmek için tıklayınız.